Koszt wysyłki

Dostawy:

  1. Dostawy realizowane są na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
  2. Dostawy na terenie Warszawy i okolic realizowane są przez transport własny firmy PWW Sp. z o.o.
  3. Terminy dostaw: 1 dzień roboczy od momentu, potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
  4. Sprzedawca zastrzega możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia, o czym niezwłocznie poinformuje Zamawiającego. Zamówienia składane po godz. 14-tej, będą realizowane i przygotowywane do wysyłki następnego dnia roboczego.
  5. Koszty dostawy pokrywa klient, gdy dostawa jest realizowana przez firmę kurierską, a wartość zamówienia nie przekracza kwoty 250 zł. Opłata zryczałtowana wynosi 25 zł i jest doliczana przy zamówieniu.
  6. W przypadku szczególnych warunków dostaw prosimy o uzgodnienie szczegółów poprzez kontakt z BOK.

Reklamacje i zwroty:

  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, można zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie internetowym www.fws.pl bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe wyłącznie jeśli produkt oraz jego oznakowania (etykiety, znaki akcyzy) nie zostały w żaden sposób zniszczone. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany z nim dowód zakupu. Zwrot wartości produktu następuje przelewem lub przekazem pocztowym. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi
  2. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia lub braków. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, widocznych uszkodzeń należy:

lub:

W obu przypadkach reklamacje dotyczące dostaw należy kierować do BOK. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta (BOK):

FWS.pl to internetowy sklep z alkoholem, w którym znajdziesz, wina, whisky oraz wiele innych trunków. Polecamy alkohole na prezent, który będzie trafionym upominkiem na wiele okazji. Nasze motto brzmi „jeśli wino jest sztuką, mamy jej największą kolekcję”. Wino traktujemy jak sztukę i podchodzimy do niego z należnym szacunkiem oraz pasją. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Zawsze chętnie doradzamy i z przyjemnością pomagamy wybrać najlepszy alkohol na każdą okazję oraz na prezent.