O nas

„Jeśli wino jest sztuką , mamy jej najlepszą kolekcję”


To motto już od ponad 15 lat stanowi przewodnią myśl i filozofię działalności Piwnicy Wybornych Win.
W tym czasie działając w strukturze grupy CEDC, światowego lidera w produkcji i dystrybucji alkoholi, zgromadziliśmy w swojej ofercie szeroką gamę win i alkoholi od najbardziej prestiżowych producentów z całego świata.


Nasz serwis Fine Wine & Spirits powstał, aby ułatwić Ci dostęp do tej ekskluzywnej oferty. Takie nazwiska jak, Baron Phillippe de Rothschild , Taittinger, Joseph Faiveley, Georges Duboeuf, Miguel Torres, Marchesi de Frescobaldi zaufały nam od wielu lat i są chlubą naszej kolekcji win ze Starego Kontynentu. Obok starych, znanych marek francuskich, włoskich i hiszpańskich proponujemy wina wielkich producentów z Nowego Świata – m. in. Australii, RPA, Chile, Argentyny i USA. Cieszą się one uznaniem koneserów i milionów amatorów wybornego wina. Wiele z oferowanych przez nas win to prawdziwe przeboje rynkowe.


Polecamy również szczególnie prestiżowe marki koniaków - Remy Martin, Camus; whisky - balvenie, Glenfiddich, Grant’s oraz znakomitych polskich wódek - Żubrówka, Soplica, Bols – w różnych odmianach smakowych. Nowością w naszym serwisie jest gama wyjątkowych wódek rosyjskich – Kauffman, Parliament, która niebawem powiększy się o kolejne znane na świecie marki.


Nasz serwis to nie tylko znakomite produkty, to również profesjonalny i doświadczony personel, który chętnie pomoże Ci we właściwym wyborze. Dla naszych wymagających klientów oferujemy szereg usług związanych z przygotowaniem oryginalnego upominku. Poczynając od ciekawie opakowanych pojedynczych butelek, po wyszukane kosze z winem, markowym alkoholem uzupełnionymi miłym dodatkiem. Wspaniały wybór dla pracowników, klientów firmy, przyjaciół lub rodziny. Upominek z dobrym winem i markowym trunkiem jest niezwykle uniwersalny.


Zespół Fine Wine & Spirits życzy udanych zakupów.

FWS.pl to internetowy sklep z alkoholem, w którym znajdziesz, wina, whisky oraz wiele innych trunków. Polecamy alkohole na prezent, który będzie trafionym upominkiem na wiele okazji. Nasze motto brzmi „jeśli wino jest sztuką, mamy jej największą kolekcję”. Wino traktujemy jak sztukę i podchodzimy do niego z należnym szacunkiem oraz pasją. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Zawsze chętnie doradzamy i z przyjemnością pomagamy wybrać najlepszy alkohol na każdą okazję oraz na prezent.